Черкаський нардеп закликає сідати за стіл переговорів з владою

24 січня 2014, 12:55

Свіжоспечений народний депутат України Леонід Даценко вважає, що наразі єдиним правильним виходом із ситуації для України загалом і для Черкащини зокрема є переговори опозиції і влади. Махати шаблями - не вихід. На його думку, необхідно разом ухвалювати конструктивні рішення.

Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції.

- Люди зробили крок відчаю. Усім набридло стояти на майдані протягом двох місяців. Влада продовжує вдавати, що нічого не відбувається, що вона сильна, як ніколи. От і отримала ті речі, які відбуваються на Грушевського і в обласних центрах. Є радикально налаштовані люди, молодь, які виходять на майдан, і яких вже стримати ніхто не може. В окремих випадках вони діють організовано для збурення сиуації, а ці збурення вигідні сьогодні ми знаємо кому. Це вже не просто проросійський сценарій, це вже прокремлівський сценарій. Втопити Україну в крові і почати процес розриву, знищення держави, поділ її на Схід і Захід, Північ і Південь у територіальному сенсі. Найлегше махнути шаблею і піти штурмувати. У будь-якій війні, навіть найстрашнішій, доведеться сідати за стіл переговорів з конкретними вимогами і ухвалювати конструктивні рішення, - заявив Леонід Даценко.

Він також зауважив, що наразі необхідно розібратися із ситуацією, яка склалася вчора в Черкасах та визволити затриманих активістів, якщо ті не були підбурювачами й організаторами погрому ОДА.

Ольга КОМПАНІЄЦЬ

Поділитись

Коментарі

Вгору