Черкаський музикант присвятив пісню загиблому африканському студенту (відео)

06 травня 2017, 18:33

Музикант черкаського гурту «Сонце в кишені» Олександр Дубина написав пісню, присвячену своєму товаришу – студенту Черкаського національного університету Маніятелі Адріану Андісі, який приїхав до Черкас на навчання і нещодавно раптово помер, пише Прочерк.

Пісню-присвяту Олександр зіграв під гітару на балконі гуртожитку, в якому проживав Адріан.

- Це був мій дуже хороший товариш. Це була добра, щира людина. І так повелось, що кращих забирають. Мене ця ситуація шокувала, я не міг залишатись осторонь. Я вирішив зробити те, що в моїх силах. І в голову прийшла така думка: «що я можу зробити? Якщо я можу зробити пісню, я заспіваю пісню». Я не використовував особливих професійних засобів, це було зроблено просто так щиро, під гітару, за півдня я накидав слова і зіграв цю пісню. Це знак того, що я знав Адріана. Я впевнений, що світла пам'ять про цю людину не пройде повз, а залишаться гарні спогади у нас, у студентів, - сказав Олександр Дубина.

На його думку, у ситуації що склалась важлива будь-яка підтримка з боку адміністрації університету, а також з боку студентів і товаришів Адріана.

- Бо будь-яка трагедія разом переживається легше, - вважає Олександр.

Поділитись

Коментарі

вася сказав:

самое главное что на украинской мове а петь и играть на гитаре учиться и учиться

Вгору