Черкаський художник зі своєю дружиною у шлюбі 54 роки

08 січня 2014, 13:15

Черкаський художник Віктор Клименко прожив із дружиною Ніною Михайлівною у шлюбі 54 роки, інформує "Країна".

Віктор Іванович, 81 рік:

- Жінка має бути головною у сім'ї, тоді все буде добре. Гроші теж мають бути у дружини. Заробив - принеси і віддай. Нікого, крім неї, не любив. Ревнивий був до шлюбу, а потім навіть на думку не спадало.

Ніна Михайлівна, 73 роки:

- Я весь час за щось відповідальна у сім'ї. Ніколи не розраховувала на допомогу чоловіка. Тільки на себе. Він разом із друзями їздив на творчу базу в Сєднев під Черніговом на чотири місяці. Знайомі казали: що ти його пускаєш? А я була задоволена, бо Віктор звідти привозив кращі картини. Мені було важливо, щоб він працював.

Ніколи йому не заважала малювати. Було прошу: піди дітей із садочка забери, бо не встигаю. Каже: не піду. Я туди біжу, а він уже під садочком із дітьми. Стоять і чекають мене.

Коли з'являється дитина, стосунки у сім'ї змінюються. Діти стають головними. Чоловік не повинен ревнувати жінку до дітей.

Коли непорозуміння якісь, я ніколи не кричу. Відвертаюся й не говорю. Щоб помиритися, він починає працювати. Питає: Ніночка, ну як? Яка композиція? Може, щось прибрати? Так і миримося.

Гроші всі віддає мені. Тоді просить на фарби, на якісь дрібниці.

Ніколи не забороняла йому проводити час із друзями. Ми жили в Будинку художника, то всі його приятелі збиралися у нас. Після народження дітей попросила перейти в майстерню. Завжди знала, де він і з ким.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору