Черкаський «Фотоприлад» здатен посилити обороноздатність України

18 липня 2014, 09:35

 

Одне з потужних промислових підприємств, яке знаходиться на території Черкаської області, – це ДП НВК «Фотоприлад». Сферою діяльності підприємства є розробка та виготовлення систем прицілювання, наведення і керування вогнем бронетанкової техніки, бойових вертольотів, артилерії; систем управління протитанкових ракетних комплексів вертольотів і наземних засобів; приладів нічного бачення; апаратури обробки матеріалів аеро- і космічної фоторозвідки; приладів для машинобудування; приладів для медичної та криміналістичної техніки.

Сьогодні «Фотоприлад» визначено провідним підприємством з питань науково-технічного забезпечення за напрямком: «Розробка прицільних комплексів для бронетанкової техніки».

Як зауважує перший заступник голови облдержадміністрації Наталія Старікова, підприємство є корисним ресурсом для підтримки вітчизняного оборонно-промислового комплексу, тому важливо зробити усе можливе, аби «Фотоприлад» не просто працював, а й потужно розвивався.

Нині обласна влада спільно із громадськістю прагне допомагати підприємствам регіону у покращенні умов їхньої діяльності, адже це дозволить використовувати увесь потужний потенціал промислових об’єктів на благо розвитку нашої держави, а також дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити заробітну плату, а відтак – і наповнювати бюджет.

За словами генерального директора «Фотоприладу» Валентина Гордієнка, підприємство здатне посилити обороноздатність країни, адже цьому сприяють напрацювання та виробничі схеми, які зробили його конкурентоспроможним на світовому ринку.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору