Черкаський директор товариства не виплатив 430 тис. гривень зарплати

29 вересня 2014, 12:54

гроші

Органами прокуратури області спільно з органами державного контролю постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення фактів умисної безпідставної невиплати заборгованої плати та захисту конституційного права громадян, передбаченого ст. 43 Конституції України.

Так, в ході прокурорської перевірки встановлено, що директор одного з товариств міста Черкаси в період з січня по липень 2014 року, маючи кошти на рахунку установи, безпідставно не виплатив працівникам заборговану заробітну плату у сумі понад 430 тис грн.

За результатами перевірки прокуратурою міста Черкаси зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати).

Досудове розслідування триває, хід якого перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Довідково: протягом поточного року за результатами прокурорських перевірок у вказаній сфері зареєстровано 14 кримінальних проваджень, з них 5 направлено до суду, розглянуто 73 подання, за результатами розгляду яких працівникам відшкодовано майже 12 млн грн заборгованої заробітної плати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору