Черкаський драмтеатр звинувачують у “танцях на кістках”

20 листопада 2014, 16:00
Фото Назара Обідзінського

Фото Назара Обідзінського

“Танцем на кістках” називають у Черкасах комедію “Кино для взрослых”, яку збирається продемонструвати на своїй сцені обласний академічний театр ім. Шевченка 21 листопада – у День Гідності й Свободи, повідомляє Рідна Черкащина.

У день, коли українці згадуватимуть події Євромайдану та Небесну Сотню, черкащан запрошують розважитися на виставі від режисера “Московского независимого театра” Д.Рачковського. “Суперсмішна комедія”, як вказано в афішах, – для глядачів старше 18 років. А з анонсу зрозуміло, що має елементи еротики: “Артист театра всю жизнь хотел сниматься в кино, быть знаменитым и популярным. И вот судьба дала ему шанс! Ну и что, что это эротика, это же кино! С чего-то же надо начинать!”. Позиція адміністрації театру, що вирішила прийняти в себе цю розважальну постановку саме 21 листопада, та ще й напередодні 22 листопада, Дня пам’яті жертв голодоморів, виглядає, м’яко кажучи, непатріотичною.

Реабілітувати ганебну ситуацію вирішили учасники театральної трупи. Так, актори, режисери, працівники інших підрозділів у цей день, 21 листопада, о 18-00 проведуть на сходах центрального входу до театру  концертну програму “Молитва за Україну”, присвячену Дню Гідності й Свободи.

“Що ж стосується директора театру Володимира Осипова, то питання стосовно знаходження його на цій посаді, буде розглянуте на найближчому засіданні гуманітарної комісії при Черкаській ОДА та відповідна інформація буде надана до кадрової (читай – люстраційної) комісії Громадської ради ОДА”, – зазначає у своєму блозі громадський активіст Назар Обідзінський.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору