Черкаський депутат знайшов символ тоталітарного режиму на території гімназії (фото)

16 липня 2017, 08:28

У Черкасах досі можна знайти ганебні символи тоталітарного режиму, жертвами, якого стали мільйони людей. І не де-небудь у музеї (де їм, власне, і місце), а на території Черкаської міської гімназії №31. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Черкаської міської ради Антон Ведула, повідомляє "ВІККА".

- Член ЦК КПРС, депутат Верховної ради СРСР, маршал СРСР Батицький досі "красується" на подвір'ї гімназії. Та ще й поряд із меморіальною дошкою на честь випускника Сергія Амброса, – йдеться в повідомленні.

На попередньому засіданні Черкаської міської ради Антон Ведула озвучив депутатське звернення стосовно цього прикрої ситуації. До початку нового навчального року пам'ятник і меморіальна дошка на честь Батицького будуть демонтовані і передані у фонди Черкаського художнього музею.

- Сьогодні депутати міської ради підтримали мою ініціативу дати протокольне доручення Департаменту освіти та гуманітарної політики підготувати відповідний проект рішення, який буде прийнятий на найближчому засіданні Черкаської міської ради. Очищення громадського простору міста і водночас поповнення музейних фондів цивілізованим шляхом, ось що я вважаю декомунізацією на "відмінно, – написав Антон Ведула.

Поділитись

Коментарі

Ро сказав:

В морду жать за такие слова. Это гордость
А ганебные такие жепутаты гнать пенками под зад будем если тронете

мы сказав:

ты ,х… моржовый..ты кто такой?

aleksander сказав:

“мы
16.07.2017 о 09:58
ты ,х… моржовый..ты кто такой?”
А ТЫ КТО ТАКОЙ???

Черкащанка сказав:

Якби ж то була сама велика біда в нашому місті…Це ж треба – забули дошку та погруддя зняти! Зосередтеся на більш “корисній” справі – готуйтеся до нових витрат та виготовлення табличок з новими назвами вулиць, вас чекають і вулиця Бандери, і Кішки, і братів-авіаторів…Боже-Боже, коли ж це знущання над людьми закінчиться?

Вгору