Черкаський депутат прогнозує переформатування Верховної Ради і звільнення частини губернаторів

03 лютого 2014, 13:27

Зважаючи на суспільно-політичні події останніх місяців, зумовлені Євромайданом, в українській політичній верхівці можливе переформатування, зокрема зміни можуть торкнутись Верховної Ради і вищого керівництва на місцях. 

Про це написав депутат черкаської міської ради Валерій Воротник на своїй сторінці у Facebook.

"Пік політичноі кризи та протистояння минув? Принаймні хочеться в це повірити. Опозиція стверджує про розвал більшості у ВР. Напевне, можу погодитися з наявністю такої тенденціі, але поки бажане видається за дійсне.

Можливе переформатування керівництва ВР. Президент змушений буде йти на певні поступки. Якщо так, то що чекати в найближчі дні? За Кабміном услід можуть піти і губернатори. В першу чергу в контрольованих протестувальниками регіонах заходу країни. Навіщо вони Януковичу, якщо реальної влади вже позбавлені?

Після можливого переформатування Ради, повернення до Конституціі 2004-го року і призначення нового складу Кабміну в "більш легетимному", за словами Обами, форматі можливо буде казати про подалання політичної кризи. Але мене не покидає відчуття, що так не станеться. Президент не допустить втрати більшості в ВР і розпустить парламент?

Добре в цьому всьому лише те, що акцент з вуличних боїв може переміститися в віртуальний політичний вимір. Та чи погодиться на це "майдан", для якого політичні "переговорники" від опозиціі мають не більше ніж дорадчий голос?

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору