Черкаський депутат прогнозує переформатування Верховної Ради і звільнення частини губернаторів

03 лютого 2014, 13:27

Зважаючи на суспільно-політичні події останніх місяців, зумовлені Євромайданом, в українській політичній верхівці можливе переформатування, зокрема зміни можуть торкнутись Верховної Ради і вищого керівництва на місцях. 

Про це написав депутат черкаської міської ради Валерій Воротник на своїй сторінці у Facebook.

"Пік політичноі кризи та протистояння минув? Принаймні хочеться в це повірити. Опозиція стверджує про розвал більшості у ВР. Напевне, можу погодитися з наявністю такої тенденціі, але поки бажане видається за дійсне.

Можливе переформатування керівництва ВР. Президент змушений буде йти на певні поступки. Якщо так, то що чекати в найближчі дні? За Кабміном услід можуть піти і губернатори. В першу чергу в контрольованих протестувальниками регіонах заходу країни. Навіщо вони Януковичу, якщо реальної влади вже позбавлені?

Після можливого переформатування Ради, повернення до Конституціі 2004-го року і призначення нового складу Кабміну в "більш легетимному", за словами Обами, форматі можливо буде казати про подалання політичної кризи. Але мене не покидає відчуття, що так не станеться. Президент не допустить втрати більшості в ВР і розпустить парламент?

Добре в цьому всьому лише те, що акцент з вуличних боїв може переміститися в віртуальний політичний вимір. Та чи погодиться на це "майдан", для якого політичні "переговорники" від опозиціі мають не більше ніж дорадчий голос?

Коментарі

Вгору