Черкаський боєць повернувся з війни з сюрпризом для рідних (фото)

14 січня 2015, 16:16
IMG_1500

Фото Про все

Зі сльозами на очах та із квітами в руках у Черкасах зустріли бійців 80 аеромобільної бригади, які сьогодні, 14 січня, повернулися додому.  До Черкас хлопці добиралися дві доби. Спершу з території АТО до військової частини у Львові, звідти до Києва, а зі столиці вже додому. 

Вдома вони не були ще з літа, з рідними лише зрідка спілкувалися по телефону. Та через 10 днів черкаські бійці знову візьмуть зброю до рук та поїдуть воювати.

Найбільше емоцій було у  Дениса, адже біля автобуса його чекали діти -  Аліса та Володя. Привела їх  бабуся. Дружину  Дениса не відпустили з роботи.

IMG_1505

Фото Про все

- Найбільше на світі я скучив з ними, - обіймаючи малих крізь сльози каже хлопець. - Там було морально важко, бо дуже за дітьми скучав. Та ми там і воюємо саме заради дітей, бо як не ми, то хто ж тоді? Були ми у Щасті. Зараз же наш увесь батальйон на ротації, але ми скоро знову повернемося туди.

IMG_1508

Фото Про все

- Вдома ми йому приготували капусняк та курицю. Це він сам нам по телефону замовив, - радіючи приїзду сина, розповідає його мати та бабуся Аліси та Володі.

З чим доводилося зіштовхуватися на сході хлопці розповідають не надто охоче. Та й говорити про війну їм не сильно хотілося, коли поруч стояли їхні рідні.

IMG_1520

Фото Про все

- Ми там захищали нашу державу. Нам доводилося і стріляти, і вбивати, і під обстріли потрапляти. На моїх очах помер мій товариш, - пригадує 29-річний  Олександр.

IMG_1521

Фото Про все

Андрій з позивним Рекс напевно єдиний із бійців, кого ніхто не зустрічав. Він не сказав рідним, що їде додому.

IMG_1522

Фото Про все

- Я не сказав їм, що приїду. Тому ні батько, ні мати, ні сестра не знають, що я вже тут.  Зараз піду додому і зроблю їм сюрприз, - каже хлопець.

IMG_1516

Фото Про все

За повідомленням військомату, у 80 аеромобільній бригаді служило 19 черкащан, один з них додому так і не повернувся.

IMG_1510

Фото Про все

IMG_1502

Фото Про все

Коментарі

людмила сказав:

ИНТЕРЕСНО,что за работа у жены Дениса?Это ж надо-не отпустить жену для встречи с воином вернувшимся коментаря на побывку.

Вгору