Черкаський архітектор розповів, чого не вистачає Черкасам (відео)

03 травня 2017, 16:50

На Митниці не вистачає паркомісць і дитсадків, - вважає черкаський архітектор Анатолій Горбань. Він закінчив Харківський інститут, працював у Дрогобичі, Кременчузі, Миколаєві, врешті опинився у Черкасах, де живе вже понад 30 років, повідомляє "Антена".

Анатолій Горбань бере активну участь у житті міста, висловлює чітку позицію щодо містобудування та генерального планування і обурюється, коли влада не радиться з громадою. На прикладі одного з найбільш густозаселених мікрорайонів Черкас архітектор окреслив своє бачення обличчя міста.

- На Черкаській набережній мають розміститися виключно відкриті спортивні комплекси, - каже архітектор. - А всі жителі міста повинні мати вільний доступ до води. Адже згідно із законодавством на березі водойм не повинні зводити капітальні споруди. Попри солідний вік Анатолій Горбань налаштований і надалі відстоювати законне і раціональне будівництво на території міста Черкаси.

Коментарі

Вільний берег сказав:

Еколого-земельно-архітектурну корупцію Черкас помічають усі окрім каральних органів. Згодом усе стане на місця але шкода змарнованого часу, чи не так недоархітектор Упир ?

Вгору