Черкаських ДАІшників просять «змінити пріоритети» і не бути хабарниками

19 листопада 2014, 17:26

1Звернення начальника ДДАІ МВС України Анатолія Сіренка до інспекторського складу Державтоінспекції з’явилося сьогодні на офіційному сайті черкаської структури.

У зверненні головний ДАІвець країни відзначає, що громадяни просто-таки завалюють його скаргами на інспекторів ДАІ.

«Останнім часом, до мене як до керівника ДАІ країни, надходить чимало скарг від громадян, про вимагання інспекторами Державтоінспекції хабарів, нетактовного спілкування тощо. Натомість, самі люди нерідко висловлюють розуміння тих умов, в яких вам наразі доводиться працювати. Хочу відзначити, що розумію всі ваші проблеми. Як людина, яка починала службу в ДАІ саме з лінії, знаю про всі недоліки та питання, що на сьогоднішній час зостаються і досі не вирішеними. Це і низький рівень заробітної плати та соціального захисту, ненормований, напружений робочий день, спілкування з критично налаштованими до Державтоінспекції людей…» – йдеться у зверненні.

Анатолій Сіренко закликав інспекторів змінити «матрицю».

«Аби змінити ставлення людей до служби ДАІ, працівників міліції в цілому, кожному з Вас необхідно змінити власні пріоритети… Запевняю вас – наразі робиться все можливе для того аби забезпечити вам гідні умови служби, належний рівень грошового забезпечення та соціальних гарантій» – відзначає головний ДАІвець країни.

Поділитись

Коментарі

Вгору