Черкаських ДАІшників переслідують агресивні журналісти?

19 лютого 2014, 15:00

Кореспонденту "Нової Доби" вдалося поспілкуватися з працівниками ДАІ, що блокують виїзди з Черкас. Говорити "на камеру" правоохоронці відмовилися, але в особистій розмові "без диктофона" поскаржились на надто жорсткі методи боротьби революціонерів і повідомили, що будуть стояти на сторожі правопорядку до останнього.

- Багато хто з нас теж у чомусь підтримує протестувальників, але хіба ж можна діяти такими методами? - говорить один із правоохоронців. - Існують цілком законні і правомірні способи зміни влади в країні. Сьогодні в Києві вбили двох працівників ДАІ. У чому їхня вина? Люди просто виконували свою роботу. Нікого не били, не нападали. От журналісти вимагають: "Не бийте нас - ми на роботі". А ми хіба не на роботі?! Чи, може, в нас немає родин, старих батьків, яких треба годувати?!

Особливе обурення в правоохоронців викликають агресивно налаштовані журналісти:

- Вони задають компроментуючі запитання, знаючи наперед, що відповісти на них ми не маємо права! А потім роздувають це як чергову сенсацію. Я вже не кажу про журналістську етику, тут не йдеться навіть про звичайну людську тактовність.

Одну з подібних ситуацій довелося спостерігати журналісту на в'їзді на дамбу. До посту ДАІшників під'їхали дві машини, з яких вибігли з півдесятка молодиків. Чоловіки назвалися журналістами і тикаючи межиочі людям у формі мобільні телефони і камери почали розпитувати ДАІшників "Откудова вас привезли в Украину?", "Сколько еще таких как вы переодетых омоновцев сейчас ходит по Черкасам?". На запитання, який ЗМІ представляють ці "журналісти", вони відповіли "Киевский" і "Народный".

- От люди ображаються, що перекрили дороги, перевіряємо машини. Лякають один одного БТР-ами, якими ми начебто блокуємо дороги. Насправді все це робиться лише для загальної безпеки. І повірте, - посміхається правоохоронець, - якби в нас були БТРи, ми б їх давно використали!

Поділитись

Коментарі

Вгору