Черкаську ТВК розпустили, члени комісії далі працюють

15 жовтня 2015, 14:09

images-Vybory15-Cherkasy_TVK-700x466

Вчора, 14 жовтня, ЦВК оприлюднила постанову № 441 «Про окремі питання діяльності Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області», у якій ідеться про розпуск міської ТВК.

Про це повідомляє ОПОРА.

Зокрема, ЦВК постановила встановити факт систематичного порушення Черкаською міською виборчою комісією Черкаської області вимог Конституції України та законів України та достроково припинити повноваження усього складу Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області у зв’язку із систематичним порушенням нею Конституції України та Закону України «Про місцеві вибори».

Після того, як стало відомо про розпуск міської комісії,  спостерігачі ОПОРИ прибули до будівлі міськради, де розміщене приміщення ТВК. Члени комісії позаклеювали скло вхідних дверей та зачинилися там.

У цей час, біля будівлі міськради, зібралися представники від ВО «Свобода» та невідомі, зокрема і люди у військовій формі. Між ними виникла сутичка, після чого «свободівці» звідти пішли. Нагадаємо, що ми вже повідомляли про те, що людей у військовій формі найняли для охорони приміщення виборчої комісії, після сутички між бізнесменом Андрієм Бородаєм та кількома членами «Партії вільних демократів», уночі, 12 жовтня.

У коментарі кандидат на посаду міського голови від ВО «Свобода» Ярослав Нищик повідомив, що представники від ВО «Свобода» зібралися там  для того, щоб обговорити сьогоднішній приїзд Олега Тягнибока. А до них підійшли невідомі та почали погрожувати.

Далі до будівлі міськради прибули зацікавлені особи зокрема і кандидати в депутати. Вони намагалися ввійти всередину, проте охорона їх не пропустила. Деякий час присутні ще залишалися зовні, проте близько першої ночі усі роз’їхалися.

Окрім цього, юрист від «Партії вільних демократів» викликав представників правоохоронних органів, мотивуючи це тим, що так, як комісію розпустили, вона не має права перебувати у приміщенні. Опісля правоохоронці взяли свідчення у членів ТВК.

Як пізніше стало відомо, згідно роз’яснення ЦВК, представники ТВК мають працювати до того часу, поки новообрані члени комісії не приступлять до роботи, на чому наголосила юрист ТВК Людмила Бордунос.

Коментарі

Вгору