Черкаську міську раду прирівняли до Донецької

12 листопада 2014, 09:50

мвк

У 2014 році органи та посадові особи місцевого самоврядування стали більш закритими у поширенні інформації про результати своєї діяльності та у щоденній взаємодії з мешканцями. Як непублічна розцінюється у 2014 році діяльність виконкомів чотирьох міських рад – Луганської, Херсонської, Черкаської і Донецької.

Про це йде мова в результатах дослідження Громадянської мережі ОПОРА.

Безумовним лідером в оприлюдненні інформації про свою діяльність стала Івано-Франківська міська рада. До групи міст, рівень публічності яких класифікується як низький, потрапив і Київ. 

"Жодна з міських рад в обласних центрах України не досягла показника публічності, більшого за 80%, що дозволило б класифікувати такий муніципалітет як цілком публічний. Навіть лідери рейтингу - Івано-Франківська та Вінницька міські ради з показником 67% і 63% відповідно - класифікуються як муніципалітети, що мають лише задовільний рівень публічності. Тоді як переважна більшість міських рад, за результатами моніторингу, віднесена до групи муніципалітетів з низьким рівнем публічності. Діяльність же двох міських рад - Черкаської і Донецької (з показником 37% і 34% відповідно) формально класифікується як непублічна", - зазначив керівник проекту з вимірювання індексу публічності Олександр Неберикут.

Задовільний рівень публічності демонструють міські голови чотирьох міст – Івано-Франківська, Вінниці, Хмельницького і Києва. Лідерами рейтингу стали Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус (68%) та в.о. міського голови Вінниці Віктор Моргунов (67%). Перші з кінця списку - міські голови Запоріжжя та Черкас, публічність яких складає 41% від максимального стандарту.

Поділитись

Коментарі

Вгору