Черкаську «дачу Андреєва» виставлять на продаж

22 квітня 2014, 10:04

На черговій сесії обласної ради депутати визначилися з подальшою долею так званої «дачі Андреєва». Після тривалої дискусії було схвалено рішення включити об’єкт до програми приватизації на 2014 рік для подальшої реалізації комплексу будівель шляхом відкритих торгів, - інформують у Черкаській обласній раді, повідомляє "Діловий регіон".

Об’єкт розташований за адресою: вул. Мендєлєєва, 4 належить до спільної власності територіальних громад області. Колишня дача першої особи області, збудована в 50-их рр.. зазнавала різних спроб трансформувати її під соціальні потреби. Втім вони виявились неефективними. Тривалий час будинок і прилегла територія не використовувалася, стала занедбана.

Зрештою будівлю передали в оренду і його експлуатація здійснювалася ПП «Гостинний двір». Кілька років тому умови оренди було переглянуто і договір розірвано.

Наразі будівля разом з прилеглою територією перебуває на балансі готельного комплексу «Дніпро», який також є комунальною власністю Черкаської обласної ради. Втім, через відсутність коштів на утримання об’єкт приходить в непридатність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору