Черкаському “ударівцю” “шиють” вкрадений у міліціонера пістолет

28 січня 2014, 20:51

У Черкасах міліція посилила тиск, переслідування та погрози проти активістів опозиційних партій, зокрема «УДАРу». Про це повідомив голова Черкаської обласної організації партії Віталій Іляшенко.

За його словами, днями йому на мобільний телефон зателефонував начальник слідства обласного УМВС та повідомив, що одним із підозрюваних у справі щодо викрадення табельної зброї у працівника міліції хочуть зробити заступника голови Черкаської міської організації Дмитра Личка. За словами слідчого, пістолет був викрадений у одного із правоохоронців 25 січня під час акції протесту.

Сам Дмитро Личко переконаний: такі дії міліції – умисний політичний тиск на активістів опозиційних партій, спроба їх залякати.

– Коли я разом з іншими партійними активістами заходив на переговори у приміщення обласної міліції, мене відштовхнули правоохоронці. Розпочалася штовханина. Я тоді ледь не впав на правоохоронця. Міліція стверджує, що в той час у міліціонера хтось витягнув пістолет. Я був із відкритим обличчям, продовжував залишатися біля відділку, спілкувався з правоохоронцями, представниками ЗМІ. Це помітно і на відеозаписах журналістів. Тому вважаю будь-які спроби приписати мені антизаконні дії абсурдними і вважаю, що міліція просто хоче «надавити» подібними погрозами на активістів, – говорить Дмитро Личко.

 За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації партії "УДАР"

Поділитись

Коментарі

Вгору