Без політичної стабілізації очікувати, що економіка буде працювати сама по собі – невірно, – Сергій Тулуб

28 січня 2014, 20:46

Відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб запевнив, що політична ситуація в Україні має безпосередній вплив на економіку усіх її регіонів, зокрема й Черкащини. За словами очільника області, без політичної стабілізації очікувати, що економіка буде працювати сама по собі -невірно.

Проте головне питання, на думку голови ОДА Сергія Тулуба, яке треба вирішити найближчим часом – це прийняти бюджет на 2014 рік. Від цього залежить те, чи будуть захищені різні соціальні верстви населення, зокрема діти, ветерани війни, інваліди та інші мало захищені громадяни.

Щодо кризової ситуації в Україні загалом, голова ОДА наголосив, що інвестори не буде розбиратися з тим, що в деталях відбувається в Україні і чому це відбувається.

- Для інвесторів і кредиторів важливо те, що політична ситуація нестабільна, а це означає, що для України закриваються зовнішні ринки запозичень. Коли країна відрізана від зовнішніх ринків, припиняється закладання основ майбутнього економічного росту, - підсумував Сергій Тулуб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору