Черкаському школяру, який врятував двох дівчат з-під криги, зібрали 11 тисяч гривень

21 грудня 2016, 17:52

105510-424x283

13-річному черкащанину Богдану Волику, який врятував від утоплення двох 8-річних дівчаток, небайдужі містяни зібрали 11 тисяч гривень. Також юному черкащанину придбали мобільний телефон, оскільки свій старий телефон школяр намочив, коли рятував дівчат.

Про це повідомив ініціатор збору коштів Сергій Кудактін. Також він пообіцяв, що завтра зв’яжеться з бабусею хлопця, щоб вирішити, на що витратити гроші.

- Сьогодні Богдан з бабусею в "Охматдиті" в Києві на обстеженні, ввечері вони будуть зніматися в передачі "Стосується кожного", завтра повернуться в місто і після 12 години бабуся з Богданом або чекають нас в гості, або як вже ми вирішимо. Може, десь зустрінемося з ними і купимо Богдану необхідні речі. З операцією проблем немає, за все потурбувався прем'єр-міністр, - повідомила черкащанка Юлія Рудь, яка відповідає за зв'язок із родиною юного героя.

Нагадаємо, Богдан Волик потребує операції на оці.

Також прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з юним рятувальником запропонував хлопчику допомогу у вирішенні проблеми зі здоров’ям. Домовилися найближчим часом зробити обстеження і визначити оптимальніший шлях лікування.

Коментарі

Вгору