Черкаському міліціонеру, який загинув в Іловайському котлі, відкрили пам’ятну дошку (фото, відео)

01 червня 2015, 13:25

PM193image003

Її відкриття приурочили до дня народження загиблого правоохоронця, справжнього патріота своєї країни, який з перших днів бойових дій пішов добровольцем та загинув, захищаючи рідну землю від зовнішнього агресора.

Про це інформує прес-служба міліції області.

 

Сьогодні, в Соснівському райвідділі міліції відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Володимира Ложешнікова, який раніше працював у цьому райвідділі. Пом’янути загиблого правоохоронця зібралися рідні, близькі та колеги по службі. Віддати шану бойовому товаришу приїхали і його побратими з добровольчого батальону «Донбас».

PM249image005

Право, відкрити меморіальну дошку, було надано начальникові Управління Владиславу Пустовару та сину загиблого правоохоронця Борису.

Пам'ять про справжнього патріота Володимира Ложешнікова, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України та загинув 31 серпня 2014 року під час боїв біля Іловайську, залишиться з нами на віка, а про його мужність та героїзм прийдешнім поколінням нагадуватиме встановлена на його честь меморіальна дошка.

Поділитись

Коментарі

Вгору