Черкаського активіста облили брудом коментатори інтернет-видання

21 березня 2014, 11:11

17 березня громадський активіст із Черкас, Сергій Слинько, висловив протест непрозорим кадровим призначенням на публічні посади. Він в мережі інтренет поширив своє резюме, декларацію про майно і доходи, а також бачення перших власних кроків на посаді начальника управління сім’ї, молоді та спорту черкаської ОДА. Ідею передрукували декілька популярних місцевих інтернет-видань, після чого невідомі особи почали кампанію його дискредитації. Про це активіст написав у своєму блозі.

- Спочатку подзвонив якийсь чоловік, – згадує громадський активіст, – сказав, що він із народної ради м. Золотоноша і дуже розпитував про мій досвід та з'ясовував що я знаю про інших претендентів на цю посаду. Потім мої друзі розповідали про збір інформації на мене через наших спільних знайомих. А вчора під публікацією на Прочерку, всі могли бути свідками десятки коментарів із чорним піаром до мене особисто та до ідеї публічності вибору на державні посади.

Під видуманими іменами невідомі особи писали: «ГАНЬБА СЛИНЬКУ», «Кроме амбиций, ни ума ни талантов»; «Запам’ятай, хотіть і могти це дві великі різниці. Ти хочеш щоб великі дяді дали тобі порулить? Вони дадуть, але не порулить, а по...», «Очередной проффесионал) Ты кто такой?? Давай до свидания!! Под шумок лезут! НАДОЕЛО!!!!». Також звинувачували активіста у підкупі інтернет-видання «Прочерк», що передрукувало матеріал з його блогу.

Сергій переконаний, що негативний імідж йому намагається сформувати невідомий поки широкій громадськості конкурент по на цю посаду:

- Інформація з мого блогу була широко поширена у мережі Фейсбук і на інших інтернет-виданнях. Там, окрім слів підтримки, запитань і лайків жоден зареєстрований користувач не висловлював негативної оцінки мене на цій посаді чи ідеї публічних конкурсів на публічні посади. Тому, скоріш за все, під надуманими іменами та накрученими антилайками ховається підлий конкурент, який не зацікавлений у чесному приході на цю посаду.

Попри таке брудне суперництво Сергій Слинько спокійно відповідає на запитання інтернет-спільноти та закликає до приходу нових людей до влади, брати на себе відповідальність і діяти, а не відмовчуватися.

- Переконаний, що сьогодні кожен громадянин має задуматися над тим, чим він може бути корисним нашій Україні у такий складний для неї час. Швидко і розумно зважити все і оперативно діяти!.. Вірю, що разом ми сила! Впевнений, що нам треба дуже гарно працювати, щоби досягти реальних змін у нашій країні. Щоби всі пишалися нами. Ми цього Варті!! Нумо до роботи!

Вгору