Черкаські волонтери допомогли реставрувати авто для українських вояків

23 січня 2018, 17:37

21 січня 2018 року напередодні Дня Соборності України волонтери «Легіону Свободи» Павло Собко та Юрій Кулик доставили автомобіль «Mitsubishi Pajero» бійцям батальйону імені Кульчицького у місто Покровськ, що на Донеччині.

Волонтер Констянтин Бевзенко витратив близько власних 8 тисяч гривень щоб відремонтувати бойове авто. У свою чергу волонтери-свободівці за власний кошт (2 тисячі гривень) перегнали військовий джип на Схід.

Павло Собко, коментуючи подію, закликав людей об’єктивно ставитися до роботи волонтерів та активніше брати участь у допомозі військовим.

- Особливо я хочу звернутися до тих людей, які поза очі кажуть що ми наживаємось на волонтерстві. Нагадаю, що це авто було придбане в Литві в 2015 році теж за кошти небайдужих людей. Ми не могли відвезти порожнє авто без смаколиків. Безмежно вдячний усім хто долучився до ремонту, перегону та до такої хорошої справи, як допомога бійцям, які перебувають на Сході. Ми дякуємо: Кості Бевзенку нашому побратиму-волонтеру за величезну допомогу та за маскувальні сітки, спасибі КСН «Дніпровський» за мед, сало, консервацію, квашену капусту та в’язані шкарпетки. За пиріжки вдячний Ірині Романусі, а Людмилі Тринкаль за домашню консервацію, – висловив удячність Павло Собко.

Волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до допомоги захисникам. Наступну поїздку планують на 10 лютого 2018 року.

Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: (096) 970-70-77, Павло Собко.

Коментарі

Вгору