Черкаські УБОЗівці затримали держслужбовця, який вимагав 35 тис. гривень хабара

26 березня 2014, 13:00

Управлінням по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області задокументовано факт отримання неправомірної вигоди головою сільської ради Смілянського району. Посадовцеві загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Працівники УБОЗу отримали оперативну інформацію про те, що сільський голова одного з сіл області, використовуючи своє службове становище, вимагає від жителя міста Черкаси грошові кошти в сумі 35 тисяч гривень за надання необхідних дозвільних документів. Відчуваючи свою безкарність, місцем для передачі хабара службовець обрав центр міста Сміла. Після передачі посадовцеві першого траншу грошових коштів в сумі 20 тисяч гривень, зловмисника було затримано на гарячому. Факт отримання неправомірної вигоди задокументовано.

Наразі відносно затриманого відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Варто зауважити, що це вже четвертий за останній місяць факт одержання неправомірної вигоди посадовцями органів влади та місцевого самоврядування викритий співроібтниками УБОЗу і робота в цьому напрямку буде продовжуватися і надалі.

Вгору