Черкаські студенти зможуть навчатися за програмою подвійного диплому

08 червня 2018, 10:58

В. о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко та керівник Головної школи пожежної служби у м. Варшава Павел Кенпка підписали договір щодо спільного проведення навчання за І рівнем освіти (бакалавр) за спеціальністю інженерія пожежної безпеки. Основною перевагою даного договору для студентів ЧІПБ, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, є можливість паралельного навчання у Головній школі пожежної служби, м. Варшава та отримання другого диплому Республіки Польщі.

5 червня в. о. начальника інституту Олександр Тищенко та завідувач кафедри суспільних наук, професор Тетяна Чубіна, перебуваючи з офіційним візитом у Головній школі пожежної служби, м. Варшава, зустрілися з керівництвом Школи та обговорили перспективи подальшої співпраці.

Взагалі ЧІПБ співпрацює із Головною школою пожежної служби у місті Варшава (Республіка Польща) вже протягом 17 років. Протягом цього часу було втілено значну кількість потужних спільних проектів, таких як міжнародні тактико-спеціальні навчання, конференції та круглі столи, українсько-польський студентський літній табір, програма академічних обмінів Erasmus+ тощо.

 

 

Вгору