Черкаські спортсмени змагатимуться на чемпіонаті світу з кульової стрільби

31 серпня 2018, 10:04

Черкаські спортсмени змагатимуться на чемпіонаті світу з кульової стрільби

З 31 серпня по 15 вересня в місті Чангвоні (Південна Корея) відбудеться знакова подія для стрілецького спорту всього світу – 52-й чемпіонат світу з кульової стрільби. У змаганнях візьмуть участь 1806 стрільців, що представлятимуть 90 національних збірних країн світу.

Україну на чемпіонаті світу представлятиме національна збірна команда країни, до складу якої увійшли і представники Черкащини з кульової стрільби, а саме: заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш та майстер спорту України Дмитро Омеляненко. Сергій Куліш виступає в категорії «дорослі», Дмитро Омельяненко – в категорії «юніори». Перші старти розпочнуться вже 2 вересня.

Змагання відбудуться у новозбудованому Міжнародному стрілецькому центрі Changwon, а 300-метрові старти – на військово-морському стрільбищі Jinhae.

Чемпіонат світу з кульової стрільби, як і Олімпійські ігри, проводиться 1 раз на 4 роки. Тому вибороти право на участь у цих змаганнях вже є високим досягненням. На цьому чемпіонаті буде розіграно 60 олімпійських квот на Олімпійські ігри-2020 у 15-ти олімпійських вправах зі стрільби кульової та стендової.

Комплект електронних установок, який вчасно був придбаний управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА за рішенням сесії обласної ради, надав можливість провести повноцінний навчально-тренувальний збір для черкаських стрілків на базі КДЮСШ № 2 ЧМР та якісно підготуватися спортсменам до змагань.

За інформацією прес-служби відділення НОК України в Черкаській області

Вгору