Черкаські спортсмени здобули нагороди у чемпіонаті України з велосипедного спорту

09 вересня 2023, 15:40

Відкритий чемпіонат України в командній гонці, гонці критеріум ІІІ тур (фінал), всеукраїнські змагання в груповій гонці (юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) з велосипедного спорту (шосе) – IV ранг відбулися в місті Яворів, Львівської області. Тривали старти з 1 по 3 вересня.

Участь у змаганнях узяли 130 велоспортсменів з усієї країни, Черкаську область представили 7 учасників – вихованці КДЮСШ №2.

Карина Потьомко виборола срібну нагороду у груповій гонці серед дівчат на дистанції 35км – 1 коло. Ганна Позняк посіла третю сходинку в цій же категорії.

У командних гонках Черкащину представляли 2 команди, які обидві вибороли призові місця. Команда дівчат на дистанції 25 км посіла перше місце. Виступали Тичкова Юлія, Потьомко Карина, Позняк Ганна та Левченко Каріна.

Команда хлопців - Коноплянко В'ячеслав та Потьомко Богдан здобула друге місце.

За інформацією пресслужби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА