Черкаські спортсмени відсвяткували професійне свято

12 вересня 2015, 09:02
IMG_6281

Фото Про все

У міському будинку культури ім. І. Кулика відсвяткували день фізичної культури та спорту. Спортсменам та тренерам вручали квіти і дипломи.

- Спорт – це здоров’я, - наголосив секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький під час урочистостей. – Саме задля розвитку і росту нашої спортивної молоді у Черкасах було відкрито школу боксу, збудовано нову площадку для стрільби з луку.

За його словами, у найближчих планах міської влади - створити академію футболу та збудувати у Черкасах льодовий палац.

Велику подяку тренерам висловила директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Марина Бакланова.

- Спорт – це та галузь, де сьогодні ще залишились бої за правилами, де ще можна чесно отримати перемогу, - наголосила вона. – Велика подяка тренерам, які навчають не лише бути сильними і швидкими, а в першу чергу бути людьми.

Як зазначила Людмила Турська, за проектом якої було реконструйовано черкаський стадіон у 1978, Черкащина може похвалитися не лише спортсменами, але й гарними спортивними спорудами. Зокрема, черкаське футбольне поле – одне із найкращих в Україні.

- Наприклад, на нашому полі вперше було запроектовано полив, якого в той час на жодному іншому стадіоні ще не було. Я рада, що приклала частинку своєї душі до таких досягнень, - говорить пані Людмила.

Коментарі

Вгору