Через хасидів до Умані пригнали шістнадцять пожежних машин

12 вересня 2015, 08:30

2

Зведений загін УДСНС в місті Умань продовжує виконувати завдання щодо забезпечення безпеки прочан, які прибувають до Умані для святкування 5776 іудейського Нового року. Станом на 11 вересня до Умані прибуло  вже 22 396 осіб з  19 країн світу, повідомляють в ДСНС України у Черкаській області.

За безпекою паломників пильнують 90 рятувальників, на озброєнні яких знаходиться 16 одиниць пожежно-рятувальної техніки. У місцях відправлення релігійних обрядів та масового перебування паломників встановлено 3 спеціальних стаціонарних пости, а також розроблено 2 спеціальних піших маршрути, на яких постійно чергують патрулі, сформовані з правоохоронців та рятувальників.

Окрім того, для забезпечення безпеки дорожнього руху в місті обмежено рух по вулицях Визволителів, Шкільній, Садовій, Челюскінців, Пушкіна, Бєлінського, Тургенєва, Софії Перовської, Кулика, провулках Островського, Бєлінського і Толстого. А вхід до району найбільшого скупчення прочан-хасидів перекрито сімома контрольно-пропускними пунктами. Діють кілька видів перепусток: для місцевих жителів, підприємців та гостей.

Цьогоріч свято Рош-га-Шана хасиди зустрічатимуть в ніч з 13 на 14 вересня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору