Черкаські школярі перед уроками розминаються на руханці (відео)

24 вересня 2015, 09:12
230915_62130786

Фото з сайту cherkassy-sport.com.

У кросівках та формі. Так починають свій ранок учні загальноосвітньої школи №8, повідомляє "Черкаський спорт". Від малого до великого – там всі роблять ранкову гімнастику. Її у школі започаткували ще три роки тому. Відтоді, кажуть вчителі, скоротили захворюваність малечі у кілька разів. 

На годиннику лише сьома, а Наталія вже на шкільному подвір’ї. Дівчина готується до надважливої місії – проведення шкільної зарядки.

Наталія, учениця ЗОШ №8: "Щоразу хочеться щось нове, але інколи не встигаєш. То береш готові зарядки, а потім – свої рухи придумуєш".

Готуються до ранкової руханки й другокласниці Катя й Віталіна. Про її результат говорять наввипередки.

Катерина, учениця ЗОШ №8: "Я дуже гарно себе почуваю, мені хочеться вчитися дуже гарно.

Віталіна, учениця ЗОШ №8: "Розвиваються, ростуть, гарно вчаться і хочуть щось робити".

За мить шкільне подвір’я перетворюється на дансмайданчик. Від малого до великого – всі викладаються на повну. Рухи повторюють за тренером. Вони змінюються щотижня, кажуть освітяни.

Олена Рясна, заступник директора з виховної роботи: "Клас, який чергує, той і проводить ранкову зарядку. А залучують всіх учнів із першого по одинадцятий клас. Зараз це 455 учнів – абсолютно всі роблять ранкову зарядку".

Таку зарядку тут проводять щосереди упродовж останніх чотирьох років. Її результат – тішить щодня, каже директор.

Тетяна Саєнко, директор ЗОШ №8: "Те, що вони більш бадьорі – це однозначно. А те, що йде зниження захворюваності завдяки впровадженню цих здоров’язбережувальних технологій – це також є результат".

Інна Сапожнікова, мама учня: "Це заряд енергії, бадьорості. Вони свіженькі такі, насичені емоційно і з позитивним зарядом йдуть на уроки".

Триває ранкова руханка не менше десяти хвилини. Цього достатньо, аби її ефект відчув кожен, кажуть учні.

Анастасія, учениця ЗОШ №8: "Заслуга зарядки – моя фізична форма. Після зарядки, коли йдеш на урок, то таке відчуття хороше. Одразу така бадьорість".

Ліза, учениця ЗОШ №8: "На ранок ти можеш думати гарно й отримувати гарні оцінки".

Ранкову руханку просто неба освітяни планують проводити до перших холодів. Опісля – перейдуть в приміщення. У майбутньому сподіваються – їхній досвід переймуть і в інших школах.

Вгору