Черкаські школярі боряться із пропагандою наркотиків

11 серпня 2018, 09:35

Черкаські школярі боряться із пропагандою наркотиків

Черкаські школярі Іван Редчиць та Даніїл Орлов вирішили позбавити місто від нецензурних написів на стінах. Хлопці малюють графіті на місці ненормативної лексики, знаків анархії та навіть електронних адресів сайтів, що поширюють наркотичні засоби, пише "Нова Доба".

– Спочатку це було просто хобі. Одного разу до нас звернулася представниця ОСББ одного із будинків і запропонувала замалювати стіну. Ми уклали угоду і виконали замовлення – створили напис «Україна», – поділився спогадами Іван Редчиць і додав, що це їхня перша масштабна робота. На малюнок хлопці витратили декілька днів, але результатом задоволені.

Як зауважив Даніїл Орлов, найскладніше було зробити рівний, чіткий контур:

- Ми прагнемо створювати якісне графіті. Кількість коштів, які ми витрачаємо на фарбу залежить від об’єму роботи. Для напису «Україна» нам знадобилося близько дев’ятиста гривень. Зараз ми відкриті для пропозицій, лише потрібно буде узгодити час, адже ми готуємося до навчального року і майбутнього складання державних іспитів.

Юні митці вважають, що жителі Черкас діляться на два умовні табори: консерваторів та прогресивних людей. Є відсоток тих, хто негативно ставляться до їхньої діяльності, переважно це люди літнього віку. Молодь здебільшого підбадьорює, заохочує до створення нових шедеврів. На думку хлопців, своїми графіті вони прикрашають місто, роблять його більш яскравим, а також позбавляють від пропаганди і нецензурної лексики, яку доволі часто пишуть на стінах. Ця практика поширена в європейських країнах і набуває популярності в Україні. Помилуватися їхніми роботами всі охочі зможуть в районі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору