Черкаські школи перейдуть на дистанційне навчання, якщо понад 20% учнів будуть відсутні через захворюваність на ГРВІ

22 лютого 2024, 16:11

За попередній тиждень в Черкаській області захворіло 8 432 особи на ГРВІ, включно із COVID-19, із них 4 108 – діти до 17 років. Питома вага дітей серед загальної кількості пацієнтів із ГРВІ становить 48,72%. Показник захворюваності на 14,5 % менше, ніж тиждень тому, проте на 58,6% вище епідемічного порога, розрахованого для області.

Про це журналістам Про все повідомили у пресслужбі Черкаського обласного ЦКПХ.

За аналогічний період в Черкасах захворіло 2 563 осіб на ГРВІ, включно із COVID-19, із них - 1 043 дитини до 17 років. За даними щотижневого моніторингу відмічається зниження захворюваності серед дитячого населення міста на 32% порівняно з минулим тижнем.

Зважаючи на зростання захворюваності на грип та ГРВІ, 15 лютого питання недопущення поширення грипу та ГРВІ на території Черкаської міської територіальної громади заслухали на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС Черкаської міської ради. Було прийнято рішення щодо здійснення ряду додаткових протиепідемічних заходів.

Зважаючи, що основні рушії епідпроцесу – це діти, зокрема, Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР доручили за результатами щоденного моніторингу захворюваності дітей оперативно вирішувати питання щодо призупинення "офлайн" навчально-виховного процесу в закладах освіти, у випадку відсутності більше 20% учнів з причин захворювань на ГРВІ та обмеження масових заходів.

За оперативними даними Управління освіти і науки Черкаської ОВА, минулого тижня в області призупинено навчання у форматі "офлайн" повністю, або у окремих класах у 85 закладах освіти області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору