Черкаські школи отримають комп’ютери з Китаю

26 грудня 2016, 18:12

kompy-29-01-16Міністерство освіти і науки України передало школам комп’ютери, що були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України, інформують у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

За рахунок бюджетних коштів на ці ПК встановлено ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та антивірусне програмне забезпечення. Крім того, у комп’ютери вбудовано механізми, що дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки.

- Школярі Черкас отримають 60 новеньких комп’ютерів, що дозволить надати якісний доступ учням для вивчення ІТ-середовища. Зокрема це Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 (10 одиниць), Черкаські спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 17 (10 одиниць), 20 (10 одиниць), 28 (15 одиниць) та Перша міська гімназія (15 одиниць), - прокоментував директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Поділитись

Коментарі

Вгору