Черкаські самбісти вибороли сім медалей Кубка України

04 вересня 2021, 09:37

Кубок України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок відбувся в Кароліна Бугаз, що на Одещині. Тривали змагання з 27 до 31 серпня.

Про це повідомляє управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

На килимі за нагороди змагалися 600 спортсменів. Черкаську область представляли 12 спортсменів, які вдало завершили ці змагання.

Зі спортивного самбо медалі здобули:

- Андрій Болобан став переможцем Кубка України у ваговій категорії +98 кілограмів.

- Дмитро Верічев має срібло змагань у ваговій категорії +98 кілограмів.

- Маргарита Випирайло посіла друге місце у ваговій категорії +47 кілограмів.

- Владислава Торопцева піднялася на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії +72 кілограми серед дорослих. А серед молоді здобула друге місце у цій же ваговій категорії.

- Рустав Алієв – на третьому місці у ваговій 98 кілограмів.

У бойовому самбо:

• Владислав Литвин приніс області золоту нагороду змагань у ваговій категорії +98 кілограмів.
  • Анастасія Комович (Сапсай) також виборола золоту медаль у ваговій категорії +80 кілограмів.