Черкаські самбісти повернулись зі змагань з нагородами

07 вересня 2021, 09:31

Кубок України з боротьби самбо серед юнаків, чоловіків, молоді, дорослих та жінок відбувся у Кароліна Бугаз, що на Одещині з 27 по 31 серпня.

Про це інформує "Табло".

На килимі за нагороди змагались 600 спортсменів. Черкаську область представляло 12 спортсменів, які вибороли медалі.

Зі спортивного самбо медалі здобули:

• Дмитро Верічев - срібло змагань у ваговій категорії у ваговій категорії +98 кілограмів.
  • Маргарита Випирайло - посіла друге місце у ваговій категорії 47 кілограми.

• Владислава Торопцева піднялась на другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 72 кілограми серед дорослих. А також серед молоді також здобула друге місце у цій же ваговій категорії.

• Рустав Алієв - на третьому місці у ваговій 98 кілограм.

• Андрій Болобан - переможець Кубку України у ваговій категорії 98 кілограми.

У бойовому самбо:

• Владислав Литвин приніс області золоту нагороду змагань у ваговій категорії +98 кілограми.

• Анастасія Комович (Сапсай) також виборола золоту медаль у ваговій категорії +80 кілограми.