Черкаські рятувальники стали четвертими з поліатлону

02 травня 2018, 22:06

Команда Черкаських рятувальників повернулася з Тернопільської області де наприкінці квітня проходив Чемпіонат Державної служби України з надзвичайних ситуацій з поліатлону.

Упродовж дводенних змагань співробітники ДСНС змагалися з плавання на 50 та 100 метрів, стрільби з пістолета та легкоатлетичного бігу на дистанціях у 60, 100, 1000, 2000 та 3000 метрів.

Змагання проходили на кількох спортивних майданчиках. У тирі визначалися кращі стрільці з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. У басейні змагалися плавці, а на центральному стадіоні міста, було визначено найсильніших в спринті та бігу на витривалість.

Від черкаської області участь у змаганнях у трьох вікових групах взяли 4 рятувальники на чолі із заступником начальника управління Сергієм Озераном.

Вже у перший день змагань черкащани вголос заявили про свої амбіції, за кількістю балів набраних за підсумками стрільби та плавання піднявшись на другу сходинку.

Завдяки стабільно високим виступам спортсменів Управління ДСНС Черкаської області, команда за підсумками змагань зуміла зайняти четверте місце зупинившись за крок від трійки призерів. Нажаль свою роль зіграла травма на дистанції нашого бігуна. Проте це безумовний успіх команди яка минулого року була шостою.

На п‘єдестал Чемпіонату піднялися спортсмени Національного університету цивільного захисту України з Харкова, та атлети з Івано-Франківської області. Перемогу святкували представники Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.

За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

Коментарі

Вгору