Черкаські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання напередодні мотопробігу (фото, відео)

22 травня 2017, 19:00

З 29 травня по 4 червня на Черкащині відбудеться традиційний міжнародний мотофестиваль "Тарасова Гора". З досвіду минулих років участь у цьому популярному в цій субкультурі заході візьмуть кілька тисяч байкерів не лише з України, а й із найближчих країн. Головне бажання мотовершників гарно відпочити, а головне завдання, яке хвилює Службу порятунку забезпечити безпечні умови для усіх учасників фестивалю. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомляє Управління ДСНС у Черкаській області.

Під час навчань рятувальники перевірили знання обслуговуючого персоналу основних правил безпеки, та дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації, оперативного реагування та гасіння умовної пожежі.

Відпрацьовуючи практичний етап, пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали дії під час ліквідації умовної пожежі в будівлі. Вивчили особливості проведення евакуації потерпілих з другого поверху.
Найбільшу загрозу у таборі байкерів, у відповідності до змодельованих ситуацій, становить загроза вибуху пального, пожежа у приватних кімнатах і відповідно задимлення приміщень. Саме тому, усі дії рятувальників відпрацьовувалися з огляду на протидію цим загрозам.

- Подібні навчання проводяться з метою відпрацювання спільних дій оперативної служби і персоналу об’єкту. Вони є надзвичайно важливими як для професійних рятувальників, так і для працівників об’єкту, адже моделювання та відпрацьовування умовних надзвичайних ситуацій дозволяють вогнеборцям діяти більш оперативно та впевнено під час реальних надзвичайних ситуацій, - зазначив начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець.

Вгору