Черкаські рятувальники поділилися своєю кров’ю

27 березня 2014, 14:19

Вогнеборці області допомагають рятувати чужі життя ціною власної крові. І не лише у надзвичайних ситуаціях. Багато рятувальників регулярно відвідують обласну станцію переливання крові, щоб поповнити запаси життєвонеобхідної рідини.

20 фахівців аварійно-рятувального загону спеціального призначення у черговий раз завітали до станції переливання крові. Рятувальники постійно здають кров для потреб різноманітних медичних закладів. Для них не принципово, кому дасть шанс на життя їхня кров: прооперованим онкохворим дітям чи жертвам ДТП. Місяць тому масово допомагали постраждалим на Євромайдані у Києві. У нинішній неспокійний час поповнення запасів крові особливо важливе, тож співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій вирішили створити власний «банк крові» своїх співробітників.

- Сьогоднішній похід наших співробітників на станцію переливання крові – лише початок масштабної акції добровільного донорства, - розповідає начальник Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Дубенець. – Кожен з наших працівників не з чужих слів знає ціну життя, тому багато з них здають кров вже впродовж кількох років. Зараз до цієї акції плануємо залучити весь особовий склад, а це – понад 200 осіб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору