Черкаські рятувальники переходять на посилений режим несення служби

31 грудня 2014, 20:20

1

Традиційна урочиста нарада відбулася в актовому залі Управління ДСНС у Черкаській області. На ній рятувальники підвели підсумки роботи за 2014-тий рік та обговорили основні питання, пов’язані з посиленим варіантом несення служби під час святкування Нового Року та Різдва.

- Слід пам’ятати, що під час свят нам лише додається роботи. Збільшується ризик виникнення пожеж через неправильне використання піротехнічних засобів та недотримання елементарних вимог безпеки у побуті, тож нас чекає напружена робота, - зауважив виконуючий обов’язки начальника Управління ДСНС у Черкаській області Сергій Сташенко.

2

Під час підведення підсумків року рятувальники загадали і про складнощі бойової роботи, яким відзначився 2014-тий, і про активну і ефективну співпрацю з волонтерами та громадськістю, величезну кількість проведених заходів для дітей та молоді, відзначення черкаських рятувальників на Всеукраїнському рівні. Також низка співробітників отримали чергові спеціальні звання, а команда рятівників-богатирів – звання кандидатів у майстри спорту.

За інформацією прес-служби УДСНС України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору