Черкаські рятувальники патрулюватимуть на Дніпрі під час випускних вечорів

29 травня 2014, 13:23

 

З метою організації безпеки, недопущення нещасних випадків під час проведення випускних вечорів в загальноосвітніх школах 2014 року, рятувальники КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба», організували цілодобове чергування та патрулювання на човнах в місцях проведення заходів біля води.

Як розповів начальник цивільного захисту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Юрій Кривошея, організована взаємодія з підрозділами міського відділу управління ДС НС України в Черкаській області, які також посилять групи патрулювання. А також – зв'язок з відповідальними вчителями та представниками батьківських комітетів, які мають постійно бути з випускниками під час знаходження біля водойму для оперативного реагування на можливу небезпечну ситуацію.

Управління цивільного захисту та КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» звертається до випускників шкіл з проханням з метою безпеки утриматись від купання у Дніпрі під час випускного вечора, інформують у прес-службі МВК.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору