Черкаські прокурори притягнули до відповідальності за корупцію вдвічі більше осіб, ніж минулоріч

01 квітня 2015, 11:08

суд

За результатами координаційної роботи прокуратури області вдалося активізувати роботу правоохоронних органів області щодо виявлення адміністративних корупційних правопорушень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, упродовж поточного року уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду майже вдвічі більше протоколів (42) про адміністративні корупційні правопорушення ніж у минулому році. Із них найбільше органами прокуратури – 36, що у 6 разів більше ніж складено іншими правоохоронними органами.

Наразі судами вже розглянуто 15 протоколів, за результатами яких притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб. Зокрема, це виконувач обов’язків міського голови, 2 посадових та службових особи органів влади, 2 службових особи кримінально-виконавчої служби, 1 особа, яка виконує організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов'язки в юридичних особах приватного права та 8 депутатів сільських, селищних, міських і районних рад.

Загальна сума накладених штрафів становить близько 7 тис грн.

По інших 27 адміністративних протоколах, триває судовий розгляд.

Крім того, прокуратурою області протягом вказаного періоду за принципової позиції прокурора скасовано 2 незаконних постанови суддів першої інстанції, якими були закриті адміністративні справи про вчинення посадовцями адміністративного корупційного правопорушення.

Не зважаючи на те, що органами прокуратури області значно активізовано роботу на вказаному напрямку діяльності,  однак органи служби безпеки та міліції не в повній мірі відносяться до виконання покладених на них функцій з протидії корупції, про що неодноразово було наголошено на нарадах прокурором області.

Боротьба з корупцією є пріоритетним напрямком в роботі правоохоронних органів та перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору