Черкаські поліцейські провели футбольний турнір для дітей позбавлених батьківського піклування

24 грудня 2017, 10:15

На базі комунального підприємства «Центральний стадіон» відбувся турнір з міні-футболу «Футбол для всіх» за участю вихованців Золотоніської, Звенигородської, Шевченківської та Вільшанської спеціалізованих загальноосвітніх шкіл-інтернатів, інформують в ГУ НП у Черкаській області.

Усього в турнірі брали участь чотири команди, а саме вихованці Золотоніської, Звенигородської, Шевченківської та Вільшанської спеціалізованих загальноосвітніх шкіл-інтернатів. Змагання організували та провели правоохоронці ювенальної превенції Головного управління Національної поліції за підтримки представників Черкаського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, комунального підприємства «Центральний стадіон», Черкаського відділення Національного олімпійського комітету, Федерації футболу в Черкаській області та Черкаської обласної організації «Динамо».

У підсумку переможцем змагань стали вихованці Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленням вивчення предметів гуманітарно-естетичного профілю, в напруженій боротьбі переграли команду Золотоніської спеціалізованої школи-інтернату. Трете місце посіла команда Вільшанської спеціалізованої школи-інтернату.

Переможцям були вручені кубки, а іншим учасникам, які брали участь у турнірі, вручили заохочувальні призи. Переможці цих змагань приймуть участі в Всеукраїнському турнірі з міні-футболу, який відбудеться в квітні 2018 року в місті Полтава.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору