Черкаські поліцейські просять півмільйона гривень, щоб зробити у відділку ремонт

25 січня 2017, 07:50

14445942_726370220847532_8104818546321951677_n

Рішення про зміни до «Програми забезпечення правопорядку в місті Черкаси» підтримано під час засідання виконкому Черкаської міськради. Передбачено капітально відремонтувати приміщення міського відділу Національної поліції України, пише Прочерк.

Від міського відділу ГУНП надійшло звернення до міської влади, в якому зазначено, що торік місто виділило правоохоронцям лише 184 тис. грн на капітальний ремонт приміщень, а цього недостатньо. Працівники поліції працюють «у жахливих умовах».

Зате торік для поліції було придбано камери спостереження, які наразі встановлюють. Поліція просить цього року камери більше не купляти, а виділити 500 тис. грн на капітальний ремонт приміщення міськвідділу для створення комфортних умов для роботи поліцейських.

Ще близько 200 тисяч піде на обслуговування уже встановлених камер спостереження. Як зазначила директор департаменту оргзабезпечення міськради Лілія Маліщук, цих 200 тисяч мало: коштів може не вистачити на обслуговування камер у листопаді та грудні. Але на ці її слова ніхто особливої уваги не звернув.

Представник виконкому від громадськості Дмитро Кухарчук зазначив, що він неодноразово був у приміщенні міськвідділу поліції, і жодної «катастрофічної ситуації» там не побачив. Між тим, гроші більш потрібні для охорони здоров’я, освіти, культури. Але більшість членів виконкому все-таки проголосували за те, щоб запланувати виділення коштів на капремонт приміщення поліції.

Остаточне рішення прийматиме міськрада.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору