Черкаські підприємці вимагають від Бондаренка повернути кошти за торгівлю ялинками

20 грудня 2017, 15:00

Директор КП "Черкаські ринки" Тарас Кібало підписав угоду з підприємцями, згідно з якою вони сплатили за місця для торгівлі ялинками, які виконком так і не затвердив. Із такою скаргою до міського голови Анатолія Бондаренка звернулася місцева ФОП Артеменко, передає vikka.ua.

"18 грудня з нами, як з підприємцями, які планують продавати ялинки, був укладений договір з КП "Черкаські ринки" в особі директора Тараса Кібала. Було сплачено кошти на рахунок комунального підприємства за місця для продажу ялинок та участь у ярмарку. Також директор підприємства повідомив, що 19 грудня ми можемо виходити на вказані в договорах місця і продавати ялинки. Однак, як нам стало відомо, виконавчий комітет так і не проголосував за проведення ярмарку з продажу ялинок", – йдеться у скарзі підприємців до Бондаренка.

За їх словами, директор КП "Черкаські ринки" уклав із ними фіктивний договір, який не мав права укладати та отримав за нього кошти, які торговці ялинками не можуть повернути. У разі, якщо мер Черкас не допоможе повернути сплачене, підприємці звернуться до правоохоронних органів.

Вгору