Черкаські патрульні пропонують містянам взяти участь у флешмобі

15 листопада 2016, 13:54

15056217_1184776131600461_4126331795072262331_nУ рамках Тижня безпеки дорожнього руху, патрульна поліція Черкас запускає флешмоб у соцмережах під назвою "Пристебни життя – це твоя безпека!".

Про це повідомляє патрульна поліція Черкас на своїй сторінці у Фейсбук.

У рамках флешмобу містяни повинні розмістити у соцмережах своє фото за кермом. На світлині вони мають бути пристебнуті пасками безпеки. Ініціативу необхідно передати іншим.

Підписувати фото потрібно гаслами: "Ремінь безпеки – це по-європейськи", "Ремінь безпеки – це актуально", "Ремінь безпеки – це моя повсякденна звичка", "Ремінь безпеки – це модно", "Ремінь безпеки – це виклик сьогодення", "Ремінь безпеки – це захист мого життя", "Ремінь безпеки – це красиво" і так далі.

Найцікавіші світлини з підписами буде розміщено на офіційній сторінці Патрульної поліції Черкас.

Таким чином, зазначають патрульні, черкащани вкотре нагадають одне одному, що пристебнутий ремінь – це не забаганка поліцейських, а реальна безпека під час руху. Людина, пристебнута ременем, може вберегти своє життя в разі надзвичайної ситуації чи ДТП.

- Отож, викладайте ваші фото з пропагандою використання ременя безпеки під час руху в автомобілі та залучайте до флешмобу ваших близьких та знайомих, - закликають черкаські патрульні.

Умови конкурсу:

1) У соціальній мережі "Facebook" необхідно вподобати сторінку Патрульна поліція Черкас;

2) Поділитися у власному життєписі інформацією про проведення конкурсу, а також своїм фото з гаслом та передати ініціативу іншому;

3) Під цим постом на сторінці Патрульної поліції Черкас розмістити своє фото, що присвячене темі безпеки дорожнього руху.

Коментарі

Вгору