Черкаські патрульні долучились до марафону “Захисти своєю кров’ю”

04 серпня 2021, 20:39

Сьогодні до Центру крові "Biopharma Plasma Черкаси" прийшла група черкаських правоохоронців. Патрульні прийшли, аби взяти участь у колективній здачі крові. До марафону вже доєднались прикордонники та співробітники ДСНС. На тижні команду благо чинників доповнять митники. У центрі крові сподіваються, що до акції доєднаються й пересічні громадяни.

Планувалось, що участь в марафоні візьмуть близько ста осіб, але вже зрозуміло, що бажаючих буде значно більше.

- Управління патрульної поліції долучилося до марафону "Донорство — це захист. Захисти своєю кров’ю". Ми служба, як має стояти на захисті життя та безпеки громадян, тож участь в акції є цілком логічним кроком для нас, — прокоментувала начальниця відділу зв’язків з громадськістю Юлія Сліпченко.Ми вирішили надати посильну допомогу людям, які потребують допомоги донорів. Здати кров стало абсолютно добровільним, свідомим рішенням патрульних. Хто мав бажання, той долучився до благодійної акції. Особовому складу було оголошено про таку можливість і наші поліцейські скористались нагодою врятувати своєю кров’ю чиєсь життя. Також до марафону долучилось керівництво патрульної комісії. Заходи благочинної здачі крові для нашої служби відбуваються вже не вперше і з різних приводів. Все це робиться для людей, які втрапили у важкі життєві обставини та для хворих діток.

За словами Юлії Сліпченко, в патрульній службі є чимало донорів, які здають кров у Центрі "Biopharma Plasma Черкаси" регулярно. У поліції служать люди, які є почесними донорами.

Медичний директор Черкаського центру крові Ольга Богатирьова нагадала, що першочергово донорство є джерелом надії на одужання, якого дуже потребують хворі люди.

- Наш центр створювався з метою допомоги та рятування людей. У Черкасах діє потужний онкодиспансер, який потребує крові та її компонентів цілодобово. Є два дитячих заклади — дитяча обласна лікарня та дитяча міська лікарня. Це також наші можна сказати постійні споживачі. Є лікарня швидкої допомоги та пологовий будинок, кардіологічний центр та тубдиспансер. Це ті лікувальні заклади, з якими ми працюємо щодня, — зазначила пані Ольга. — Кількість пацієнтів не зменшується. Та й замінника крові вчені ще не винайшли. Хоча ми вже здійснюємо трансплантацію органів і пішли в цьому плані вперед. Люди, які приходять до Центру крові, просто золоті. Вони щиро співчувають тим, для кого стали донорами. Дати шанс на життя — це насправді є безцінним та благородним вчинком, милосердям вищого ґатунку.

Підготувала Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору