Черкаські оперативники викрили конвертаційний центр

25 листопада 2015, 07:34

гроші

З початку року за результатами роботи оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 55 кримінальних проваджень, 78% з яких відносяться до категорії “тяжкі”, інформують у прес-службі відомства.

Так, у жовтні 2015 року за матеріалами оперативного управління ДПІ у м. Черкасах слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській  області до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення.

“Було розпочато кримінальне провадження за фактом створення групою осіб «конвертаційного центру» з метою мінімізації податкових зобов'язань суб'єктами реально діючого сектору економіки. Діями вказаних осіб вчинено пособництво в ухиленні від сплати податків на загальну суму 3,7 млн. грн.”, - повідомив начальник оперативного управління Олександр Кужим.

У вказаних порушеннях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Поділитись

Коментарі

Вгору