Черкаські моржі зустріли Новий рік біля ополонки

04 січня 2016, 14:02

40f6981c3e61808ceebd1d53b34371d6dd25f7a9

Черкаські моржі закінчили сезон 31 грудня, і наступного разу зустрілися аж 1 січня, адже зустріти ранок Нового року біля ополонки для черкаських моржів — цілком природно. Про це УНН-Центр повідомив керівник клубу Олександр Толбатов. 

Новорічні морози не завадили традиційній зустрічі черкаських моржів біля ополонки.

“Я щоранку з четвертої години прорубую кригу на ополонці. Зараз, коли температура різко знизилася, багато любителів купання в ополонці не з нашого клубу все одно користуються нашою ополонкою, бо свою рубати важко і довго”, - пояснює Олександр Толбатов.

Таким чином, кількість моржів біля ополонки щоразу інша, але точно не менша 300, запевняє Олександр Толбатов. Двадцятиградусні морози не злякали черкаських любителів зимового купання і на Новий рік: багато хто з них займаються цим по 5-6 років, а сам керівник — вже 17-ий рік.

“У нас щодо води немає слова “холодна”, замість того є слово “хороша”. Сказав “холодна” - затиснув себе, злякав. Сказав “хороша”, “добра” - налаштував себе на позитив, на здобуття здоров’я і хорошого настрою”, - розтлумачив філософію моржування Олександр Толбатов.

Поділитись

Коментарі

Вгору