Черкаські міліціонери торгували наркотиками

23 травня 2015, 08:21

1429003781

За збут наркотичних засобів на Черкащині затримали двох співробітників міліції. Їх спіймали під час спецоперації, яку проводила внутрішня безпека. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив начальник УМВС України у Черкаській області Владислав Пустовар.

- Продовжуємо очищувати наші ряди від нечесних на руку правоохоронців. Отримали інформацію, що в області працівники міліції «підзаробляють», торгуючи наркотиками. В результаті спецоперації, проведеної внутрішньою безпекою, затримано двох співробітників міліції, які займались збутом наркотичних засобів, - зазначив Владислав Пустовар. - Моя позиція відносно співробітники міліції, які під прикриттям міліцейських погон вчиняють кримінальні правопорушення, особливо коли це питання стосується наркотичного обігу залишається незмінно жорсткою – таким особам місце за грантами.

Він також запевнив, що робота по очищенню лав міліції Черкащини буде продовжуватися і надалі.

- Моя реакція відносно таких співробітників буде однаковою жорсткою, не дивлячись на звання заслуги та ранги. В країні будується нова правоохоронна система і в ній немає місця особам, які порушують закон, а тим паче займаються наркобізнесом, - зауважив головний міліціонер області.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору