Черкаські медики пролікували 377 учасників АТО

16 січня 2015, 18:10

ато

Питання організації роботи щодо надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції, перебуває на постійному контролі в Департаменті охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації.

За словами директора Департаменту Анатолія Ситника, всі учасники АТО, які отримали поранення або були травмовані отримують спеціалізовану медичну допомогу у військових госпіталях. У разі необхідності при зверненні за медичною допомогою та потребі у медичній реабілітації поранені бійці направляються на лікування до медичних закладів області за місцем проживання.

– Так, протягом минулого року, починаючи з 15 квітня, у закладах охорони здоров’я області зареєстровано 515 звернення за медичною допомогою, учасників АТО. В умовах лікувально-профілактичних закладів області отримали стаціонарне лікування – 377 осіб, із них продовжують лікування 67 осіб. За інформацією медичних закладів області потребують медичної реабілітації 270 військовослужбовців, у тому числі 1 – протезування, – відзначив Анатолій Павлович.

Крім того, в умовах Центру реабілітації учасників антитерористичної операції, який функціонує на базі КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» ЧОР, за минулий рік отримали медичну реабілітацію 101 учасник антитерористичної операції, з яких 28 - продовжують лікування.

Як наголошує директор Департаменту, всім цим особам надається медична допомога своєчасно та безоплатно відповідно до галузевих стандартів. При необхідності для їхнього лікування залучають провідних медичних спеціалістів.

– Якщо ж і виникає потреба у медикаментах чи в будь-яких інших медичних засобах, то це питання вирішуємо протягом кількох днів, – підкреслив Анатолій Ситник.

За інформацією прес-служби Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору