“Черкаські Мавпи” здобули другу перемогу в сезоні

13 грудня 2020, 21:25

“Черкаські Мавпи” здобули другу перемогу в сезоні. Гра відбулася в Тернополі. У складному матчі черкаські баскетболісти здолали абмітного новачка Суперліги Паріматч – 77:81.

Про це повідомляє пресслужба баскетбольного клубу.

- "Черкаські Мавпи" переконливо увійшли у гру. Зі старту команду за собою повів Сергій Попов, який самотужки набрав 5 балів. Його запал підтримали інші лідери - Райт, Джонс і Конєв. Як результат, вже за перші п'ять хвилин перевага "Мавп" сягнула спочатку 8-ми, а потім і 14-ти очок! Баскетболісти "Тернополя" ніяк не могли набирати очки, справжнім домінатором у трисекундній зоні був Дмитро Скапінцев. Наш центровий за стартову чверть роздав 4 блок-шоти! Різниця "Мавп" у 10 очок трималася усю чверть, лише в останній атаці Павло Буренко своїм дальнім кидком дещо скоротив відставання "Тернополя" - 19:26.

У другій чверті "Мавпи" дещо знизили оберти і "Тернопіль" поступово почав наздоганяти. Калхун і Боуі створили ривок команди, і "Тернопіль" наприкінці чверті спочатку зрівняв рахунок, а потім і вийшов уперед - 39:37.

У третій чверті гравці "Тернополя" відчули впевненість у своїх діях. Швидкі атаки команди розганяв Едріан Боуі, що дозволило господарям втекти на відстань шести очок. Втім у середині чверті увімкнувся Діон Райт, який завів "Мавп" і разом з партнерами зрівняв рахунок. А в останній атаці третьої чверті Сергій Попов поцілив неможливий базер і знову вивів черкасців уперед - 59:61.

У заключній чверті господарі, за рахунок хороших дій у захисті, зупинили атаки "Мавп" і повернули собі лідерство. Втім у середині чверті Іван Ткаченко влучив надскладний триочковий кидок, а в наступній атаці здійснив перехоплення, що дозволило команді набилизитися на відстань двох балів - 71:69. У заключні хвилини на майданчику була напружена і рівна гра. За дві хвилини до кінця чверті "Мавпи" здійснили кілька вкрай важливих атак. У цей момент черкасці зібрано зіграли на своїй половині майданчика. В нападі ключовий дальній поцілив Кемерон Джонс, а згодом якісно відпрацював у захисті. Як наслідок, в останні секунди черкасці мали перевагу, яку вже не відпустили. У підсумку, 77:81 – друга перемога в сезоні, - йдеться у повідомленні клубу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору