“Черкаські Мавпи” впевнено розібралися з “Хіміком”

19 листопада 2021, 21:10

Черкаські Мавпи перемогли у Южному. Підопічні Максима Міхельсона відіграли насичений матч із Хіміком. Лідируючи протягом усього матчу, черкаські баскетболісти нарощували перевагу і святкували перемогу з рахунком – 63:76, інформує "Табло".

На старті поєдинку був рівний баскетбол. Черкасців на старті за собою повели Іван Ткаченко та Дювон Максвелл. Капітан поцілив два з двох дальніх, тоді як Дювон непогано працював на обох щитах і влучаав з середньої дистанції. "Хімік" відповідав більше за рахунок командних дій, обидва суперники трималися на короткій відстані одна від одної. Врешті на першу перерву команди пішли за невеличкої перерви гостей – 17:19.

У другій чверті атакувальний ритм піймав Айзек Хемілтон. Американський захисних влучав як здалеку, так і з трисекундної зони. За короткий проміжок часу "Мавпи" отримали лідерство у 8 очок. Запал Айзека підтримали й інші партнери Дугат як набирав очки, так і асистував партнерам. Так, у певний момент перевага черксців сягнула 13-ти очок, а на велику перерву команда зберегла 10-очкове лідерство.

Друга половина стартувала за господарями. Южненці здійснили швидкий ривок і за кілька хвилин практично повністю відіграли відставання. Однак у певний момент черкасці зібралися і зупинили натиск суперника, провівши свій ривок наприкінці чверті і зберегли 6-очковий гандикап.

У четвертій чверті "Черкаські Мавпи" відіграли максимально холоднокровно і чітко. "Хімік" наближвся в рахунку, але неодмінно отримував відповідь. Черкасці зупиняли суперника в захисті, втікали у швидкі прориви. Ключові кидки брали на себе як Дугат і Маквселл, так і Конате й Кольченко. У підсумку, "Мавпи" вже не відпустили свого і здобули перемогу – 63:76.

Наступний матч "Мавпи" проведуть 20 листопада на виїзді проти Одеси.